Wall Street kiirustab krüptovaluutadesse investeerimise lihtsamaks tegemisega

„Paradiisi! Yale ülikooli härra!“

– Thurston Howell III, „Gilligani saar“

Tony Sagami

Peale selle mida Harvardi mees „Thurston Howell“ Yale ülikooli juhtivatest inimestest arvab – eriti inimestest kes juhivad 30 miljardi suurust annetusfondi – nad ei ole rumalad.

See fond on Yale suurimaks tulu allikaks. Sel aastal, eeldatakse et see hõlmab endas 34% ülikooli netotuludest. Ning nende 2019 aasta eelarve kohaselt suunatakse peaaegu 60% selle varadest alternatiivsetesse investeeringutesse nagu näiteks riskikapital, riskifond ja võlakohustused.

Üheks selliseks varaks on digitaalsed valuutad.

Bloomberg Uudiste kohaselt, investeerib Yale oma 30 miljardi suurusest annetusfondist suure osa uute krüptovaluuta fondi, mis investeerib „alg faasis“ olevatesse krüpto põhistesse projektidesse, uutesse plokiahelatesse ning digitaal vara kauplemisplatvormidele.

Nad on üks vähestest suurtest asutustest kes krüptovaluutadesse investeerib. Kuid Yale teeb palju enamat kui ainult oma varbad krüpto varadesse kastab. Eelnevalt on nad investeerinud 300 miljonit dollarit krüpto fondi mida haldab Andreessen Horowitz.

Pole küsimustki, et Yale suuremad pead usuvad, et krüptovaluutadega on võimalik head raha teha.

Samal ajal kiirustab Wall Street, krüptodesse investeerimist lihtsamaks tegema.

TD Ameritrade (AMTD) ja kiire kauplemise gigant Virtu Financial arendab välja krüpto kauplemisplatvormi ErisX, mis loob krüptovaluuta tuletisinstrumendid mida on võimalik oma tavapärase maaklerkontoga osta.

J.B Mackenzie – TD Ammeritrade’st ütles: „Me tahtsime leida midagi, mis toob krüptovaluutad klientideni, kus neil on võimalik seda reaalsel kauplemisplatvormil näha, midagi milles nad end selles reguleeritud õhuruumis mugavalt tunnevad.“

Järgmise aasta alguses plaanivad nad väljastada otsese kauplemise nii Bitcoini, Ethereumi, Bitcoin Cashi kui ka Litecoiniga. GME Group Inc. ja Chicago Board Options Exhange avalikustasid eelmise aasta lõpus Bitcoini futuurid. Ning see uus TD Ameritrade’l-põhinev kauplemisplatvorm pakub lisaks ka digitaal coinide futuurlepinguid ning „spot“ kauplemist.

TD Ameritrade’l on 11 miljonit klienti, kelle varade väärtus ulatub enam kui 1 triljonini. Nii, et me räägime suurest hulgast potentsiaalsest krüpto investoritest, koos hunniku investeeritavate dollaritega.

Isegi kui te otseselt ei poolda krüptovaluutadesse investeerimist, on selleks puhuks olemas tosinaid ja tosinaid avalikult kaubeldavaid aktsiaid, mis on plokiahela (krüpteeritud tehnoloogia millel kõik krüptovaluutad põhinevad) endale oluliseks teinud – kui mitte peamiseks – osa selle tuleviku äriplaanist.

Ja need krüptovaluutadel põhinevad aktsiad pole kõrge-riskiga, garaaži tüüpi startupid mis suure tõenäosusega raha kaotaks.

Mõned maailma suuremad ja populaarsed kõrge kursiga börsi ettevõtted kulutavad suurtes kogustes dollareid, et oma ärile plokiahela võimeid integreerida. Sellised muutused on suured investeerimis võimalused.

Millistest ettevõtetest ma räägin? Siin on neli (sadadest) näidet …

  • IBM (IBM): IBM panustab kõik plokiahelale. Ameerika panga analüütikute hinnangul on IBM’i plokiahela initsiatiivid aktsia väärtust juba enam kui 7 dollari võrra tõstnud.
  • Microsot (MSFT): Alates 2015 aastast on Microsoft enda plokiahelaga seotud pakkumisi tasapisi laiendanud. Ning nad kasutavad enda plokiahelat kui teenuse pakkujat, et aidata teistel ettevõtetel oma ettevõtte tehingute turvalisust tõsta.
  • Nasdaq (NDAQ): Nasdaq teatas et nüüdsest teevad nad osa oma väärtpaberitehingutest Nasdaq Private Market’is, mis kasutab plokiahela tehnoloogiat. Sellel on plokiahela platvorm nimega Nasdaq Linq, millega loodetakse ülemaailmselt investoritele avada privaatne väärtpaberite turg.
  • ORacle (ORCL): Oracle pakub teenust nimega Blockchain Cloud Service (Plokiahela Pilve Teenus). Mis kasutab plokiahela tehnoloogiat et turvaliselt täita isiku tuvastus, informatsiooni jagamine, ühekordne sisselogimine ja targa lepingu loomine. Oracle teeb koostööd Infosys (INFY)’ga, et enda BCS teenust ettevõtte tasemel laiendada.

See ei tähenda et te peaksite ülevalpool nimetatud aktsiaid ostma tormama. Ma arvan, et need neli on edukad, kuid ma olen tuvastanud väikse koguse avalikult kaubeldavaid aktsiaid, mis minu arvates toovad 200%, 400%, 600% … ja suurematki tootlust.

Liitu Dr. Martin Weiss ja minuga homme – Teisipäeval, 16 oktoobril 2 p.m Eastern (19:00 ET) – et näha kuidas me valime aktsiaid mida enda pensioni sambaga osta.

Liituda saab – klikates sellele lingile.

Parimate soovidega,

Tony Sagami

 

Inglise keelest tõlkinud: Rando Visnapuu

Artikel Weiss Ratings poolt  https://weisscryptocurrencyratings.com/
Eesti ametlik esindaja Lucreds Plus OÜAdd a comment