Krüptode kasutuselevõtt edeneb ka siis, kui hinnad kukuvad!

ImagePange tähele: Me avaldasime just video oma 8-st šokeerivast ennustusest krüptomaailma kohta aastal 2019 ja edasi. Seal eemaldasime me saladuskatte sellelt, milliste krüptode hind võib 100 korda tõusta, millised kaovad krüptoajaloo prügikasti ja veel suuri üllatusi. See video võib teid tõeliselt ehmatada. Klikkige siia, et seda üle vaadata.

Mõned inimesed arvavad, et selleks, et krüptode tulevikku ennustada, tuleb lihtsalt turukapitalisatsiooni jälgida. “Kui turukapitalisatsioon tõuseb,” ütlevad nad, “peab see tähendama, et turg laieneb. Kui see langeb, tähendab see, et turg kahaneb.”

Reaalsus: Turukapitalisatsioon on peaaegu täielikult turuhinna peegeldus. Ja hind omakorda sõltub turutsüklite kapriisidest ja investorite meeleseisundist.

Palju usaldusväärsem viis mõne majandusharu progressi jälgida on vaadata reaalsete tehingute mahtu… mis, muide, kasvavad hetkel hüppeliselt.

Krüptotehingud toimuvad kahel suurel moel:

Esiteks, tehingud, mis toimuvad vahetuspunktides. Need näitavad peamiselt investorite, spekulaatorite ja kauplejate aktiivsust. Nagu hindki, on kauplemismaht tsükliline – tüüpiliselt kaubeldakse kõrgpunktides rohkem ja madalpunktide lähedal vähem.

Teiseks, tehingud, mis toimuvad krüptoraha pearaamatus endas (neid nimetatakse ka ahelasisesteks tehinguteks). Need on tõelised näitajad – maksed, hääletamine ja igasugune reaalne tegevus, mis toimub jagatud rakendustes (dAppides).

Nii et teate mis!

Teist tüüpi tehingute maht
on aasta jooksul pidevalt kasvanud!

EOS on oma ahelasiseste tehingute arvu kasvatanud umbes 670-kordselt. Aasta alguses, kui ta veel pooleldi arendamisfaasis oli, toimus plokiahelas päevas keskmiselt 10 000 tehingut. Nüüd on nende tehingute arv plahvatuslikult kasvanud ja jõudnud 6,7 miljoni tehinguni päevas.

WAX, EOS-i fork, on samasuguse kasvuhüppe läbi teinud. Enne kui ta välja tuli, olid ahelasisesed tehingud minimaalsed. Nüüd toimub neid päevas umbes 5,6 miljonit.

TRON (veel üks EOS-i võistleja) on väiksem, kuid ka tema kasv on märkimisväärne – aastaga vähem kui tuhandelt tehingult 600 000 tehingu peale päevas.

Et aru saada, miks see nii oluline on, meenutame, kuidas krüptorahade tehnoloogia arenenud on…

Bitcoin kujutab endast ainult
krüptorahade ürgaega.

Bitcoin täidab ainult ühte, võrdlemisi kitsast funktsiooni: kanda raha üle punktist A punkti B.

Nii et mänguväli muutus tõeliselt huvitavaks alles Ethereumi tulekuga.

Ja see on koht, mille krüpto uustulnukad sageli tähelepanuta jätavad. Nad arvavad, et Ethereum ja Bitcoin on lihtsalt ühe looma kaks eri tõugu. Isegi paljud krüptoveteranid ei mõista nende radikaalseid erinevusi. Fakt on see, et…

Kui Bitcoin on nagu digitaalne raha,
on Ethereum nagu digitaalne kütus.

Raha on lihtsalt viis kaupu vahetada.

Kaubad on ise varad.

Ja nende hulgas on nafta maailma kõige kaubeldavam. Tema koguväärtus on suurem kui kullal, hõbedal ja kõigil teistel metallidel kokku.

See on nii väärtuslik, sest tal on nii tohutult kasutusvõimalusi: Ta on hädavajalik kütus 200-le miljonile sisepõlemismootorile, mis aastas toodetakse. Ta on üks põhilisi koostisosi 300-le miljonile tonnile plastikule, mida igal aastal toodetakse. Pluss siis veel teised kasutusalad, millest te ilmselt kuulnudki pole.

See hädavajalik kaup hoiab globaalset majandust töös. Ilma selleta jääks maailm lihtsalt seisma.

Sellepärast on ta niivõrd väärtuslik. Ja see on põhjus, miks Ethereum ja temataolised võivad sama väärtuslikuks muutuda. Nad on tulevikus interneti käigushoidmiseks hädavajalikud koostisosad.

Nad on nagu digitaalne kütus. Nad hakkavad toetama põhimõtteliselt kõike, mida te suudate ette kujutada: mobiilirakendusi, sotsiaalmeedialehekülgi, börse, videomänge, maaregistreid, Fortune 500 ettevõtteid, isegi valitsusi.

Tuleviku globaalne digitaalvõrgustik kasutab selliseid digitaaltooteid kütusena. Ilma nendeta peatub tulevikumajandus samamoodi, nagu praegu peatuks maailm ilma naftata.

Seda sellepärast, et iga kord kui Ethereumi võrgustikus uus rakendus luuakse, läheb vaja Etherit. See ei ole suvaline toiming: see on asja funktsioneerimise võti. Ilma Etherita ei ole Ethereumi võrgustikul kütust.

(Üks sõna selgituseks, enne kui ma jätkan: Kuigi neid kasutatakse enamasti läbisegi, märgib termin “Ethereum” siiski pigem võrgustikku ennast ja termin “Ether” selle kohalikku tokenit, krüptoraha ennast.)

Ethereum ja teised võrgustikud, mis tema disaini imiteerivad, funktsioneerivad globaalsete, jagatud arvutitena. Mõelge neist kui isiklikest arvutitest, mis on tükkideks tehtud ja üle maailma kümnetesse tuhandetesse arvutitesse laiali jaotatud. Nagu ülemaailmne superarvuti, millele kõigil on juurdepääs.

Aga see ei ole tasuta. Iga kord, kui ma seda superarvutit ükskõik milleks kasutan – mõne rea teksti kirjutmisest kuni lepingu allkirjastamise ja kinnisvara ostmiseni – pean ma võrgustikule maksma.

See teine pool on võtmelise tähtsusega, sest ilma kohaliku tokenita pole kellelgi mingit huvi minu jaoks neid asju ära teha.

Miks laseks inimene Ethereumi võrgustiku liikmetel oma arvutit kasutada, kui ta selle eest midagi vastu ei saa?

Ethereumi võrgustikus on Etheri token kütus, mis on võrgustiku toimimisele hädavajalik – see jooksutab seda. Seega…

Ether sarnaneb pigem digitaalse kaubaga, millel on

olemuslik väärtus, kui mingit sorti paberrahaga.

Tavavaluutal on väärtus, sest nii on otsustatud ja see vajab, et me tema väljaandjat usaldaksime.

Digitaalvarad nagu Ethereumi Ether on ise väärtuslikud, sest nad on võrgustiku lahutamatud osad ning hoiavad seda töös.

Kui Ethereum on nagu digitaalne kütus, siis
EOS ja temataolised on nagu digitaalne kinnisvara.

Krüptod nagu EOS pakuvad meile kinnisvara võimalust.

Iga EOS-i token on põhimõtteliselt osa kinnisvarast, mida te tuleviku virtuaalmaailmas ostate. Mida rohkem tokeneid teil on, seda rohkem asju saate te selles võrgustikus ehitada.

Tahate osta väikest maja? 400-st ruutmeetrist peaks piisama. Tahate investeerida kaubanduskeskuse ehitamisse? Selleks võib teil kuluda terve plokk. Või võib-olla soovite te liisida.

See on täpselt see, kuidas EOS töötab. Vastupidiselt Etherile, ei kasutata EOS-i mingite tasude maksmiseks. Selle asemel sümboliseerib iga EOS-i token osakest ülekandekiirusest ja mälust, mida te sõna otseses mõttes omate või rendite selles digitaalmaailmas, mida EOS loodab endast kujutada.

See digitaalne kinnisvara on teie oma ja te võite sinna ehitada, mida te soovite: Veebilehe, ettevõtte, digitaalse kommuuni või isegi videomängu nagu “Space Invaders”!

Kokkuvõtteks: See on ala, kust me ootame suurt kasvu. Ja see on juba terve aasta toimunud, isegi siis kui hinnad langesid.

Mis peamine, reaalne kasutuselevõtt saab lõppude lõpuks olema see, mis tõstab kõige enam kasutatavate krüptode hinnad lakke.

Millistesse teie investeerida tahate? Vaadake uuesti meie videot, “8 šokeerivat krüptoennustust aastaks 2019 ja edasi”, et saada otsekohesed ja ausad vastused oma kõige põletavamatele krüptoküsimustele. Juba nädala pärast sulgub Weiss Krüptoraha Portfelliga liitumine, praegune hind on 50% madalam ning anname igale liitujale 350 dollari eest vabalt valitud krüptoraha, rohkem informatisooni leiate siit.

Parimat,

Juan

Artikkel – Weiss Ratings

Tõlge ja Eesti ametlik esindaja:

Lucreds Plus OÜAdd a comment