Meie Krüptoennustused 2019. aastaks ja edaspidi

Image2017. aasta oli krüptorahade investoritele suurepärane.

2018. aasta oli katastroof.

Nii et mida oodata aastalt 2019?

Enne kui me sellele vastama hakkama, tahame me, et kõik investorid mõistaksid, et 2018. aasta oli katastroof ainult turuhindade languse mõistes. Mis puutub krüptomaailma põhialustesse, oli see ka tohutu progressi aasta.

Välja arendati Hashgraph, innovatiivne lähenemine, mis viib meid plokiahelast edasi.

Maailmale tutvustati Holochaini, veel ühte mitte-plokiahela lahendust.

Bitcoin tuli välja oma Lightning Networkiga, et tõsta oma tehingute kiirust.

Meile tutvustati ka EOS-i Mainneti, mis viis tema kasutuselevõtu näitajad olulisele tõusule.

Ja investorid said viimaks aru, et kasutatavad tokenid (utility tokens) pakuvad äärmiselt kehva kaitset, mis on samuti turu üldise tervise jaoks positiivne muutus.

Me nimetaksime seda heaks progressiks, mitte katastroofiks.

Vaadates 2019. aasta peale, põhineb meie analüüs kahel mudelil:

  • Meie tsüklite mudelil, mis aitab meil suurte turutrendide ajastust ennustada, ja
  • Meie reitingute mudelil, mis püüab leida coine, millel on parim kombinatsioon riskist, tasuvusest, tehnoloogiast ja kasutuselevõtust.

 

Weiss krüptoraha portfelliga liitumine sulgub peagi!

Jäänud on viimased kaks nädalat, enne kui Weiss krüptoraha portfelliga liitumine lõpplikult sulgub. Tegemist on strateegiaga mis on viimase kahe aasta jooksul Bitcoini 6:1le ületanud.

Täpsem info ja liitumine

Siseturundus

 

Mõlemad mudelid toetuvad kümnetele tuhandetele informatsioonikildudele, mille põhjal koostatakse iga nädal analüüs. Ja mõlemad toetavad neid seitset ennustust aastaks 2019 ja edasi…

Ennustus #1

Bitcoini hakatakse veelgi rohkem kasutama varahoidlana.

Bitcoini hoiustamine ei maksa praktiliselt midagi. Tema liigutamine on äärmiselt lihtne. Ta on turvaline. Ja ükski valitsus ei saa seda konfiskeerida.

Ühelgi teisel varal ei ole sellist omaduste kombinatsiooni. Tulemus on see, et ükski teine vara ei suuda hetkel Bitcoini kui varahoidlaga võistelda.

Tulemus: Bitcoin liigub selle poole, et temast saab tõeline digitaalne kuld.

Ennustus #2

Bitcoini hind hakkab uuesti tõusma ning jõuab uue kõrgpunktini.

2015. aasta jooksul elas Bitcoin üle neli karuturgu, kus tema väärtus kukkus 70% või rohkem.

Iga kord kirjutasid niinimetatud “eksperdid” talle järelsõna. Ja iga kord tuli Bitcoin tagasi ja alustas uut pulliturgu, mille keskmine kasum põhjast tipuni oli 6300%.

Eelmisel aastal nägime me Bitcoini viiendat suurt karuturgu. Ja jällegi ronisid eksperdid uksest ja aknast sisse, et kuulutada, et “Bitcoin on surnud”.

Vähesed mõistavad seda, et tänu 2018. aasta hinnalangustele on suurem osa nõrku kauplejaid turult lahkunud. Samal ajal on kindlad uskujad paigale jäänud ja mõni on isegi rohkem Bitcoini soetanud.

Jagatud pearaamatu tehnoloogia (DLT) teeb jätkuvalt edusamme ning esimese generatsiooni krüptode teada-tuntud vigade parandamisega on samuti edu olnud.

Teatud coinide hulgas on kasutuselevõtt olulisel määral kasvanud.

Ja üleüldiselt on kõik valmis uueks pullituruks.

Tulemus: 2019. aastal, nii nagu eelmiste karuturgude puhulgi, tõuseb Bitcoin uuesti ja võtab eesmärgiks uue kõrgpunkti.

Ennustus #3

Mõned alternatiivrahad tõusevad suhtelisest tundmatusest ligi 20 korda kõrgemale kui nende varasemad tipud.

Alternatiivrahad on tüüpiliselt vähem tuntud ja vähem likviidsed. Aga nende seast tõusevad esile mõned, millel on arenenum tehnoloogia ja mida võetakse reaalses maailmas tõusvas joones kasutusele. Nad jõuavad tagasi oma kõigi aegade tipphindadeni. Ja mõned võivad tõusta veel palju kõrgemale – kuni 20 korda kõrgemale kui eelnevad tipud.

Ennustus #4

Rühm krüptosid hakkab võistlema uut tüüpi interneti ehitamise nimel.

Coinid nagu EOS, Cardano, Holochain ja teised juhivad praegu rünnakut, et luua Internet 3.0 – turvalisem ja jätkusuutlikum ülemaailmne veebikeskkond.

Teised krüptod on ootel ja mõni pole veel turulegi jõudnud. Samal ajal hüppavad pardale ka mõned hakatistest võistlejad.

Suurem osa neist kukub oma püüdlustes läbi. Aga potentsiaalne auhind on seda väärt. Kui kõige arenenumad krüptorahad suudavad luua oma eesmärgi – Internet 3.0 – võib nende turuväärtus ühel päeval triljonitesse dollaritesse ulatuda.

Ennustus #5

Teine rühm krüptorahasid hakkab pangandust pahupidi pöörama.

Bitcoin loodi, et olla uut tüüpi digitaalne maksevõrgustik, aga see eesmärk on tal senini saavutamata.

Samal ajal on Ripple’i XRP ja Stellar selle väljakutse vastu võtnud. Neil on potentsiaalne sassi lüüa finantsturud, võlamaksed, ülekanded ja palju muud.

Eriti Ripple’i XRP on sihikule võtnud SWIFT-i, ülemaailmse pangandussüsteemi tohutu maksevõrgustiku. Kui ta suudab SWIFT-i turuosast tüki napsata ja isegi kohati SWIFT-i asendada, on võimalik, et XRP-st saab lõpuks maailma krüptoraha number 1.

Ennustus #6

Bitcoini-hakatised kaovad.

Paljud krüptorahad kaovad sellel lihtsal põhjusel, et nad ei too kaasa praktiliselt mitte midagi uut.

Isegi turuväärtuse aspektist kümne parima krüpto hulgas on selliseid, kes taolisele kirjeldusele vastavad, nende hulgas Bitcoin Cash, Bitcoin SV ja Litecoin.

Neil pole pakkuda ühtegi uuenduslikku otstarvet. Aja jooksul nad lihtsalt kaovad.

Ennustus #7

Uued coinid tungivad 10 parima hulka.

Uued coinid nagu Holochain, Hedera Hashgraph ja teised, kuigi nad on praegu suhteliselt tundmatud, tungivad mänguväljale ja võivad vabalt turuväärtuse 10 parima hulka jõuda.

Need mitte-plokiahela jagatud pearaamatu projektid võivad saada interneti uueks usaldusobjektiks. Sellega seoses võivad nende tokenid väärtuses isegi kiiremini tõusta kui nende plokiahela-konkurendid.

Head uut aastat!

Parimat,

Juan

Artikkel – Weiss Ratings

Tõlge ja Eesti ametlik esindaja:

Lucreds Plus OÜAdd a comment