Krüptoinvestorite arv on KAHEKORDISTUNUD langevatest hindadest hoolimata! Siin on teile võimalus…

Tony SagamiIga kord kui turg komistab, ehmatavad tuhanded investorid ära ja vannuvad, et nad enam kunagi ühtegi aktsiat ei osta ja ühegi osakuga tegemist ei tee. Investorite arv väheneb oluliselt.

Ma olen investeerimisäris olnud ligi kolmkümmend aastat ja ma võin öelda, et krüptorahade 2018. aasta veresaun oli kõige valusam, mida ma kunagi näinud olen. Suurem osa digitaalvaluutadest kaotas aastaga 80%, 90% või veelgi rohkem.

Valus! Aga kõige selle taustal juhtus midagi kummalist…

Vastupidiselt aktsiate karuturgudele tekkis krüptorahade huvilisi hoopis juurde – mitte ei jäänud vähemaks!

Cambridge Centre for Alternative Finance andmetel on krüptoinvestorite arv alates 2017. aastast kahekordistunud, kasvades 18 miljonilt 35 miljonini.

See vastuvoolu ujuv tähis on krüptoinvestorite poolt oluline märk, millesarnast pole ma kunagi varem näinud. See ütleb mulle, et krüptoinvestorite usk krüptorahade tulevikku on kõigutamatu.

Huvitaval kombel on enamus neist uutest krüptoinvestoritest – vanadest ja uutest – individuaalsed, mitte professionaalsed investorid.

Kujutage ette, millised hulgad investoreid veel lisaks pardale hüppavad, kui krüpto hinnad jälle tõusma hakkavad. Ausalt öeldes, kui krüptoinvestorite arv praegu langevate hindade kiuste kasvab, on see ainult aja küsimus, millal krüptorahade hinnad taastuvad ja jälle tõusuteele pöörduvad.

Tegelikult tegi meie krüptoekspert Juan Villaverde eelmisel nädalal Bitcoini kohta julge ennustuse ja ma soovitan tungivalt teil tema sõnadele tähelepanu pöörata. Nii ütles ta Bitcoini kohta:

“Bitcoini hind hakkab jälle tõusma ja uute rekordite poole liikuma. 2015. aastal elas Bitcoin üle neli karuturgu, kus tema hind langes 70% ja rohkem.

“Iga kord kirjutasid niinimetatud “eksperdid” talle juba järelsõna. Aga iga kord tuli Bitcoin madalseisust välja ja alustas uut pulliturgu, mille keskmiseks kasumiks oli põhjast tipuni 6300%.

“Seejärel nägime me eelmisel aastal Bitcoini viiendat suuremat karuturgu. Ja jälle kiirustasid eksperdid võidu kuulutama, et “Bitcoin on surnud”.

“Vähesed mõistavad seda, et tänu 2018. aasta hinnalangustele on turg nõrkadest investoritest tühjaks jooksnud. Samal ajal on tõelised uskujad kangekaelselt endale kindlaks jäänud ja mõned on isegi Bitcoini juurde soetanud.”

“Üleüldiselt on kõik uueks pullituruks valmis.

“Tulemus: 2019. aastal, nii nagu ta on korduvalt varemgi teinud, hakkab Bitcoin uuesti tõusma ja uute rekodite poole pürgima.”

Ma ei saaks rohkem nõustuda. Üks põhjuseid, miks Bitcoin varsti tagasi kõrgustusse tõuseb, on see, et varsti on investoritel – nii individuaalsetel kui asutustel – palju lihtsam Bitcoini osta ja müüa.

Nasdaq liigub kindlalt edasi oma plaaniga 2019. aasta esimeses kvartalis Bitcoini futuurid oma nimekirjadesse võtta. Ja see avab uksed uuele, tohutule investoritemaailmale.

See ei ole ainult Bitcoini jaoks tohutult positiivne, vaid ääretult kasulik ka Nasdaqi jaoks, kes hakkab koorima korralikku kasumit aina kasvava hulga krüptoinvestorite ja sellest tulenevate kauplemismahtude pealt.

Kas te teadsite, et ka Nasdaq ise on avalikult turul olev äri? Just nii: Nasdaq (NDAQ) on samuti aktsiaturul ning see on minu arvates üks olulisi viise, kuidas plokiahela tehnoloogia buumist kasu lõigata.

See ei tähenda muidugi, et te kõik peaksite kohe homme hommikul Nasdaqi aktsiaid ostma tormama. Nagu alati, on ajastus kõige olulisem ning ma soovitan, et te ootaksite minu järgmisi ostusignaale minu Weissi Krüptoinvestori uudiskirjas (ENG).

Veel on viimased 8 päeva aega liituda Weiss Krüptoraha Portfelliga, mis pakub põhjalikult läbi töödeldud informatsiooni, krüptoturu prognoose, krüptorahade hinnanguid, hinnangute põhjal välja arendatud strateegia, mis on viimase kahe aasta jooksul Bitcoini 6:1’le ületanud. Lisaks ostu-müügi soovitused, välkteavitused ja palju muud. Lisainfo ja liitumine vajutades siia.

Parimate soovidega,
Tony

Artikkel – Weiss Ratings

Tõlge ja Eesti ametlik esindaja:

Lucreds Plus OÜAdd a comment