Sellest Saarest Vahemeres on Saamas Ootamatu Krüptorahade Paradiis

Tony SagamiPakkuge, kus ma oma jõulud veetsin? Ma olin väikeses saareriigis Maltal.

Suurem osa ameeriklasi seostavad Malta Vabariiki 1941. aasta filmiga “Malta pistrik”, mille peaosas säras Humphrey Bogart eradetektiiv Sam Spade’ina, kes pidi tegemist tegema Malta Rüütlite militaarorduga.

Täpselt keset Vahemerd asuv Malta andis filmile kauni tausta. Aga tema strateegiline asukoht asetas ta juba ammu kaubavahetuse ja kaubateede keskmesse.

Ta on olnud roomlaste, mooride, pärslaste, türklaste, brittide, prantslaste ja isegi viikingite poolt vallutatud. Tulemuseks on see, et Maltast on saanud tõeline kultuuride, rahvusköökide, arhitektuuri ja inimeste pada – üks kaunimaid paiku meie planeedil.

Aga ma ei läinud Maltale puhkama. Neil päevil on sellest saarest saanud digitaalse kauplemise oluline keskpunkt. Nii et tegelikult olin ma seal, et saada rohkem teada Malta valitsuse plaanidest muuta Malta krüptode ja plokiahela maailma keskmeks.

Tere tulemast Plokiahela Saarele

Malta on saanud oma nime Malta kohalike mesilaste puhta mee järgi. Vanad kreeklased kutsusid saart Melitē, ehk “mesi-magus”.

Aga tänu mõnele olulisele hiljutisele seadusemuudatusele, mis see väike riik on läbi viinud, on tal uus suur hüüdnimi, mille vääriline olla: Plokiahela Saar. Selle põhjuseks on see, et Malta valitsus väidab end olevat esimene riik, mis täielikult plokiahelatööstust reguleerib.

  1. juulil võttis Malta vastu kolm uut krüptorahaseadust, mis panid aluse kristallselgele regulatiivsele raamistikule. See on tõepoolest esimene riik, kes seda tegi.

Tulemus on see, et Malta pakub krüptofirmadele oma äritegevuseks stabiilset keskkonda. Nad ei pea iga päev muretsema selle pärast, et valitsus võib nende tegevuse sunniviisiliselt lõpetada.

Pole siis ime, et krüptofirmad – nende hulgas Binance – jooksevad Maltale tormi.

Lisaks valmistab Malta ette nimekirja krüptorahadest, mis nende börsile pääsevad. Ja isegi pangad teevad suuri pingutusi, et krüptosõbralikumaks muutuda.

Lisalugemist: Malta: Maailma uus krüptopealinn?

Lühidalt öeldes ei ole maailmas teist nii krüptosõbralikku riiki. Ja Malta Blockchain Summit (Malta Plokiahela Tippkohtumine), mis tõmbas ligi 8500 külastajat, on saanud üheks maailma tähtsaimaks krüptoürituseks.

Mind ei üllataks põrmugi, kui teie järgmine krüptorahakott asuks mõnes Malta-põhises vahetuspunktis.

Aga veel olulisem (ja kasumlikum) on plokiahelafirmade sissevool Maltasse.

Pidage meeles, et plokiahela tehnoloogia võimaldab äridel täielikult kontrollida seda, kuidas, kuna, mil määral ja kes nende informatsioonile ligi pääseb.

Plokiahel lubab äridel efektiivselt ja turvaliselt tundlikku, privaatset informatsiooni jagada – ilma, et nende kasutajad peaksid sekunditki küberturvalisusele mõtlema.

Ma ennustan, et esimesed Maltale kolinud firmad hakkavad plokiahela ja küberturvalisuse valdkondi domineerima. See tähendab, et nende aktsionärid võivad loota korralikke summasid kasumit.

Tegelikult usun ma, et te võite teenida palju rohkem raha nendesse plokiahelatööstuse võitjatesse kui krüptorahadesse endisse investeerides.

Ma ei soovita, et te krüptorahasid väldiksite. Ma ütlen lihtsalt seda, et iga krüptoinvestor peaks omama mõlemat – parimaid krüptosid ja parimate plokiahela-tegijate aktsiaid.

See on täpselt see, mida Juan Villaverde ja mina oma Weissi Krüptoinvestori uudiskirjaga saavutada tahame. Ainult 59 dollari eest aastas võib see olla parim krüptotehing maailmas. Proovige ja andke mulle teada, kas olete nõus (ENG). Eesti keelse variandi eelregistreerimise leiate vajutades siia.

Parimate soovidega,
Tony

P.S. Hoolimata peaaegu kõikide krüptorahade hinna meeletust kukkumisest eelmisel aastal nägi aasta 2018 ka krüptoinvestorite arvu KAHEKORDISTUMIST.

Artikkel – Weiss Ratings

Tõlge ja Eesti ametlik esindaja:

Lucreds Plus OÜAdd a comment