Plokiahel Läheb Massidesse; Kuidas Sellest Kasu Lõigata

Krüptorahade väärtus võib hetkel üpris tagasihoidlik olla, kuid nende aluseks olev plokiahela tehnoloogia muutub aina populaarsemaks. Mida rohkem ärisid seda kasutusele võtab, seda suurem on teiesuguste investorite kasumipotentsiaal.

Ma räägin paljude investoritega. Suurem osa neist teavad Bitcoinist ja teistest krüptorahadest; aga mis puutub tehnoloogiasse, mis neile aluse on pannud – plokiahelasse – on nad laialt levinud väärarusaamade küüsis.

Kui panna need väärarusaamad kokku selle krahhiga, mis krüptorahasid 2018. aastal tabas, saab selgemaks, miks enamik investoreid ignoreerivad nõudluslaviini, mida plokiahela teenuse pakkujad praegu naudivad.

Suur viga!

Krüptorahad on ainult üks võimalik rakendus plokiahela tehnoloogiale, mida kasutatakse väga erinevates tööstustes.

Plokiahel Algajatele

Plokiahelat nimetatakse ka Jagatud Pearaamatu Tehnoloogiaks (DLT). DLT on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis kujutab endast digitaalset tehingute salvestamise süsteemi, mille koopia asub samaaegselt tuhandetes arvutites üle kogu maailma.

Selle asemel, et hoida informatsiooni keskses serveris – nagu teevad traditsionaalsed andmebaasid – jagab plokiahel seda tuhandete erinevate asukohtade vahel P2P (peer-to-peer; kahe või enama osapoole detsentraliseeritud koostöö) protokolli abil peaaegu et reaalajas.

Iga üksik arvuti töötleb ja kinnitab iga tehingu eraldi, seob need kinnitatud tehingud kokku ühte “plokki” ning avaldab need siis kõikidele teistele arvutitele võrgustikus – mis tähendab, et kui “tehing” on tehtud, ei saa kumbki osapool enam kuidagi selle tingimusi ümber kirjutada. Plokiahel võimaldab teil usaldada inimesi, keda te ei tea.

Lisaks kaitseb see konsensusmehhanism teid küberkurjategijate eest, kes tahaksid varastada teie informatsiooni ja teie krüptoraha coine.

Lihtsalt öeldes on plokiahel digitaalne tehingute turvaliselt salvestamise süsteem. See on tema lihtne, kuid hindamatu olemus.

Ja plokiahela-äri hakkab kohe plahvatuslikult tõusma.

Deloitte, üks neljast suurimast raamatupidamisfirmast, küsitles rohkem kui 1000-t plokiahela-teadlikku tegevjuhti üle maailma ning leidis, et plokiahela kasutamine hakkab lähiajal tohutut tõusu läbi tegema.

Deloitte’i 2018. aasta Globaalne Plokiahela-uuringu Aruanne leidis, et:

  • 95% küsitletutest investeerivad plokiahela projektidesse. 95%!
  • 26% investeerivad sellel aastal plokiahela projektidesse 1 kuni 5 miljonit dollarit ning 23% investeerivad 5 kuni 10 miljonit dollarit.
  • 84% küsitletutest ütlesid, et plokiahel jõuab lõpuks massilise kasutuselevõtuni
  • 68% uskusid, et nad kaotavad konkurentsieelise, kui nad plokiahela tehnoloogiat kasutusele ei võta.
  • 69% küsitletutest usuvad, et plokiahela tehnoloogia asendab lõpuks traditsionaalsed arvepidamissüsteemid.
  • 84% arvavad, et plokiahela tehnoloogia pakub kõrgemat turvalisust kui praegused küberturbepakkujad.

Mida kõik need kõrged protsendid reaalses maailmas tähendavad? Deloitte’i andmetel, “Me usume, et ainus tõeline viga, mida ettevõtted plokiahela suhtes teha saavad, on sellest kõrvale jääda,” arvestades seda, et kasutuselevõtt “läheneb iga päevaga oma suurele läbimurdele.”

Deloitte kõneleb ärilisest vaatepunktist. Investeerimis vaatevinklist usun ma, et ainus tõeline viga, mida te teha võite, on mitte lisada oma investeerimisportfelli plokiahela aktsiaid.

Sajad avalike aktsiatega ettevõtted panustavad tohutul hulgal tööjõudu ja rahamägesid, et olla plokiahela-kasumite väljajagamisel esimeste seas.

Õigetesse plokiahela-teerajajatesse investeerimine võib teid väga rikkaks teha. Ja PRAEGU on aeg neisse investeerida.

Näiteks kellesse? See on täpselt seda sorti küsimus, millele Juan Villaverde ja mina püüame iga kuu oma Weissi Krüptoinvestori (ENG) teenusega vastata. Et teada saada, kellele mina plokiahela-võidujooksus panuseid teeks, kaaluge riskivara prooviperioodi. Ma olen kindel, et te jääte tulemustega väga rahule.

Parimate soovidega,
Tony

Artikkel – Weiss Ratings

Tõlge ja Eesti ametlik esindaja:

Lucreds Plus OÜAdd a comment