Kas Te Olete Plokiahela Tähelennuks Valmis?

Millal krüptorahade turg uuesti tõusule pöörab?

See on lihtne. Siis, kui äriinvestorid oma triljonitest kasvõi väikese osa krüptoturgude poole suunavad.

Aga enne kui avatud investeerimisfondid, pensionifondid, toetusfondid ja riskifondid krüptorahad teiste varaklassidega võrdseks tunnistavad, tahavad nad krüptoturust ettevaatlikult aimu saada.

Seda selgust aitab neil saada krüptorahadega seotud aktsiatesse investeerimine.

Ma räägin ettevõtetest, mis toodavad põhilisi tööriistu – kirkasid ja labidaid, niiöelda – plokiahelale, krüptorahade aluseks olevale tehnoloogiale.

Originaalselt Bitcoini jaoks loodud, on plokiahel “uue” interneti selgrooks, mida kasutatakse digitaalse informatsiooni avalikesse andmebaasidesse salvestamiseks.

TÄHTIS Samm Edasi:
Pensionifondid Investeerivad Krüptosse

Tuleb välja, et plokiahelale on tuhandeid, võib-olla isegi miljoneid rakendusi. Ma usun, et just sellest tulevad suurimad krüptokasumid.

Ja arvake ära? Esimest korda on üks vana ja suur äriinvestor otsustanud olulisel määral plokiahelasse investeerida.

Morgan Creek, mida juhib minu sõber Mark Yusko, on üks kõige edukamaid äriinvestoreid riigis. Nad on kogunud plokiahela-keskse riskikapitalifondi jaoks 40 miljonit dollarit.

Seda ei tee märkimisväärseks mitte see 40 miljonit dollarit – ärimaailma jaoks vaevalt taskuraha – vaid:

  • Kaks investorit on avalikud pensionifondid, mis märgib esimest korda kui USA pensionifondid on plokiahelasse investeerinud, ja
  • See tugev nõudlus tõstis fondi suuruse 25 miljonilt 40 miljonile dollarile.

Ärge unustage, et pensionifondid on oma olemuselt väga konservatiivsed. Lõppude lõpuks vastutavad nad ju oma fondiliikmete pensioniea usaldusväärse kindlustamise eest.

Teiste sõnadega, inimeste pensionirahadega hasartmänge ei mängita.

Morgan Creek Blockchain Opportunity Fund on seega oluline kahel põhjusel – tegemist on traditsionaalse riskikapitali ja krüptorahade/plokiahela sulamiga; ning ma usun ka, et see avab uksed suurte äriinvesteeringute tulvale.

“Aja jooksul õpivad investorid digitaalseid varasid paremini tundma ning harjuvad nendega ära. Kui krüptod neile harjumuspäraseks saavad, hakkavad nad neisse rohkem investeerima,” ütles Anthony Pompliano Morgan Creekist.

Kuhu need loodetud rahamäed investeeritakse?

Sinna, kuhu ka Morgan Creek investeerib:

Vähemalt 85% Morgan Creek Blockchain Opportunities Fondist peab olema investeeritud plokiahelatehnoloogia firmadesse.

Need juhtuvad olema sama tüüpi aktsiad, mida ma oma Weissi Krüptoinvestori teenuses soovitan. Kui te tahate ärirahade tõusulainest ette jõuda, soovitan ma teil kaaluda minu uudiskirja riskivaba prooviperioodi. Ma usun, et te jääte tulemustega väga rahule.

Kui te olete pigem börsil kaubeldavate fondide (ETF-ide) investor ja tahate üldisest plokiahelatööstusest laiemalt osa saada, heitke pilk neile:

  • Amplify Transformational Data Sharing ETF (BLOK)
  • Reality Shares Nasdaq NexGen Economy ETF (BLCN)
  • First Trust Indxx Innovative Transaction & Process ETF (LEGR)
  • Innovation Shares NextGen Protocol ETF (KOIN)

Ärge tundke muret selle üle, et ülalpool äratoodud ETF-ide nimes ei kajastu sõna “plokiahel”. USA väärtpaberi- ja börsikomisjon keelas ETF-idel oma nimes plokiahelat kasutada.

Ausalt öeldes on BLOK meie Weissi Reitingute Krüptoinvestori (ENG) uudiskirjas aktiivne soovitus. Võrreldes sama ajaga eelmisel aastal on ta tõusnud 20,8% ning ma usun, et seda tõusu jätkub veel päris kauaks.

Hoolimata sellest, mida te eelistate – üksikuid aktsiaid või ETF-e – käib jutt sellistest kasumitest, millega te võite elu lõpuni rahulikult elada. Teil on võimalus pakist kuninglik mastirida tõmmata… nii et liituge meiega.

Parimate soovidega,
Tony Sagami

Artikkel – Weiss Ratings

Tõlge ja Eesti ametlik esindaja:

Lucreds Plus OÜAdd a comment