Bitcoin: 5 fakti mida te peaksite teadma Hiina kaevandus keelustamise kohta

Krüptomaailmas uudiseid ja kuulujutte tekib palju, kuid fakte on vähe. Eriti kehtib see väidetavalt peatse valitsuse tegevuse kohta, mis võib või laostabki investorite varandused.

Praegusel hetkel: Uudised mida igalpool internetis kajastatakse, et Hiina valitsus keelustab Bitcoini kaevandamise.

 

Toome välja viis fakti mida te peaksite teadma

Fakt #1. Tegemata tegu.

Mõned suure jälgijaskonnaga tuntud bloggerid jätavad lugejatele mulje, et keelustamine toimub kindlasti. Tõde tuleb öelda, see ettepanek on alles range vaatluse all.

Fakt #2. Mitte midagi ootamatut.

Hiina kaevurid on seda käekirja seinal näinud juba sellest ajast saati, kui Beijing kehtestas 2017 aasta teisel poolel kauplemis (trading) keelu.

Isegi sel ajal, paljud kaevandajad Hiinas ampsasid läbi, et nemad võivad järgmised olla, kes valitsuse teele ette jäävad. Nii, et igal suurel Hiina kaevandus ettevõttel peaks juba selleks juhtumiks plaan olemas olema, liikumaks oma tegevusega mõnda sõbralikuma keskkonda.

Fakt #3. Bitcoini protokolli see ei kõiguta.

Mitte kuskil Bitcoini protokollis pole sätestatud, et Hiina kaevandajad peavad BTC kaevandama.

Nagu ka võrgustik ei sõltu ainuüksi ühest üksusest, kes võrgustiku turvalisust läbi Proof of Work konsensuse tagavad.

Pigem vastupidi, Bitcoin loodi piirideta süsteemina, kus igaüks kellel on vajalikud ressursid saavad validaatoritena osaleda.

Seega, isegi kui Hiina kaevandused kinni pannakse, vahetatakse nad koheselt teise poolt välja. Enamgi veel, vähendatud konkurents teeb Bitcoini kaevandamise veelgi kasumlikumaks neile kes süsteemis veel osalevad.

Fakt #4. Potentsiaalselt hea detsentraliseerimiseks.

Levinud virin Bitcoini kohta on see, et väike osa Hiina kaevandustest omab suuremat osa maailma räsijõudlusest (kaevandamise „ressurss”), midagi mis võib ohustada BTC detsentraliseeritust.

Kui teistel on paremad võimalused Hiina kaevandus gigantidega võistelda, võib see Bitcoini detsentraliseeritust suurendada.

Fakt #5. Maapähklid võrreldes 2018 aasta karuturuga.

Veterankaevurid on muutunud põrutuskindlateks, üks suurimaid oli Bitcoini 85% line hinna langus.

Beijing kaevandamise keelustamise on selle kõrval väike osa.

Enamgi veel, nagu me ka oma 23 leheküljelises aruandes seletasime, on meil nüüdseks …

Unikaalne kombinisatsioon 3st trendist mis annavad märku üldisest Krüpto Turu suurest pöördumisest

Esiteks, juhtivate krüptorahade kasutuselevõtt on suuri edusamme teinud, eriti kui jutt käib ahela pealsetest tehingutest. Keskmiselt, nende tehingute maht on viimase aastaga enam kui kolme kordistunud.

Teiseks, neid edusammud on peamiselt juhitud tööstuse domineerivate tehnoloogiate ümberkujundamine, eriti Proof of Workist üleminek Proof of Stake konsensus algoritmile. Antud uuendused tulevad küll kompromissidega, kuid üldine tööstus sektor areneb kiiresti.

Ning kolmandaks, nagu me ka vaatlesime neid suundumusi meie aruandes, üksikud inimesed olid teadlikud nendest positiivsetest trendidest, ja enamik investoritest on jätkuvalt veel pimeduses. Isegi kui krüpto hinnad on sellel kuul tõusnud, on nad üldises pildis jätkuvalt veel väga madalad.

Kombinisatsioon annab investoritele mõlemast maailmast parima – olulisemalt paremad fundamentaalsed näitajad plus samal ajal ka äärmiselt madal sisenemiseks.

Parimat,

Juan.

Artikli link

Tõlge:

Lucreds Plus OÜAdd a comment