Interneti Päev ’18, Kultuurikatla Terrassisaalis

  • märts 29, 2018
  • 9.30 - 15.15
  • Põhja pst 29, Tallinn
  • Tel 727 1013, 501 8379

Kas Sa tead, kuhu Internet areneb? Me ei tea, kuid meie eesmärk on jõuda sellele teadmisele lähemale!

Interneti Päev tuleb taas, ja seda juba neljandat korda. Seekord oleme luubi alla võtnud teemad, kas targad tehnoloogiad nagu asjade internet (inglise k. Internet of Things), virtuaalraha (bitcoin), isesõitvad ja lendavad autod, plokiahela tehnoloogiad inglise k. (blockchain), tehisintellekt (inglise k. Artificial Intelligence) ning uus noorte Z-generatsioon on päris või on need segu turundusest, tehnovaimustusest ja soovmõtlemisest? Mis on lubatud inimesele, ei ole lubatud robotile? Kas robotile on vaja puhkust? Kas on vaja maksustada ettevõtted, kes asendavad töötajad robotitega? Või tuleb makse küsida robotilt endalt? Millist uut õigusruumi vajab robootika laiemalt? Mis on infoühiskonna ajstu noore valuuta? Interneti feim ja laikide lugemine? Laikida või mitte laikida, see on küsimus! Kas noor on tegelikult see sama õnnelik inimene, kes seal pildil või videos?

Interneti Päev 2018 peamine idee on tuua kokku Eesti interneti ja kogukonna huvilised, et arutada ja anda oma panus Eesti Interneti arengule.

Interneti Päev 2018 on eesti keeles ning osalejatele tasuta.

Info sündmuse kohta

Kui Sul on Interneti Päev 2018 kohta küsimusi

Maarja Kirtsi
maarja.kirtsi@internet.ee
Tel 727 1013, 501 8379
www.internet.ee

2018-3 -29 2018-3 -29 Europe/Tallinn Interneti Päev ’18, Kultuurikatla Terrassisaalis Kas Sa tead, kuhu Internet areneb? Me ei tea, kuid meie eesmärk on jõuda sellele teadmisele lähemale! Interneti Päev tuleb taas, ja seda juba neljandat korda. Seekord oleme luubi alla võtnud teemad, kas targad tehnoloogiad nagu asjade internet (inglise k. Internet of Things), virtuaalraha (bitcoin), isesõitvad ja lendavad autod, plokiahela tehnoloogiad inglise k. (blockchain), tehisintellekt (inglise Põhja pst 29, Tallinn
save event to calendar
past event
0