Head krüptohuvilised!
Paljudel virtuaalvääringutega tegelevatel ettevõtetel on tänaseks juba teada, et tulemas on rahapesu ja terrorismi tõkestamise seaduse muutmine.
Kuid mis täpsemalt muutub? Mida toob endaga kaasa antud seaduse muutmine? Milline on seaduseelnõu vastuvõtmise tagajärg? Milline võiks olla teistsugune lahendus?
Selleks, et leida vastused nendele küsimustele on Eesti Krüptoraha Liit korraldamas uut üritust justnimelt uue seaduseelnõu teemal.
Ürituse esimene osa toimub eesti keeles ning Rene Lauk toob meieni uue seaduse arutelu ja analüüsi selle kohta, mis tegelikult selle jõustumisel muutub. Teises pooles arutleme inglise keeles koos Barbara Halasek’iga plokiahela analüütikast. Millel on mõtet, millel mitte ning mis tulemused sellega saavutab. Tutvustus reaalsetest võimalustest, mida plokiahela jälgimisega on võimalik teha.
Üritusega on võimalik liituda Öpiku maja konverentsisaalis Kosmos, algusega 18.00 kuni 20.00 ning veebi vahendusel Zoomis.
Hiljem tuleb salvestus ürituse järelevaatamiseks.
Kohapeal pakume ka söögi- ja joogipoolist!
Üritus on tasuta!
Meiega kohapeal liitumiseks registreeri ennast Fientas (max 80 inimest):
https://fienta.com/et/kruptofirmade-tulevik-eestis
NB! Kõikidel kohaletulijatel tuleb esitada üks järgnevatest dokumentidest:
➜vaktsineerimistõend (vähemalt 14 päeva möödunud esimesest või teisest vaktsiinidoosist);
➜ COVID-19 läbipõdemist tõendav dokument (läbipõdemine viimase kuue kuu jooksul);
➜ negatiivse tulemusega COVID testi tõend (pcr test – mitte vanem kui 72h, antigeeni test – mitte vanem kui 48h).
Eesti Krüptoraha Liit
https://www.kryptoraha.ee/